Club Boot Competite

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Sunday, March 24, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
2Sunday, May 05, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
3Sunday, May 19, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
4Sunday, September 29, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervallen / verwaaid
5Sunday, October 13, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00Vervist
6Sunday, October 27, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
7Sunday, November 10, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00
Sunday, November 24, 2019Vleeswedstrijd Bergse Diepsluis8:00-16:00
8Sunday, December 15, 2019Neeltje-Jans8:00-16:00

 

Overzicht Wedstrijden Boot

DatumEvenementLocatie
Sunday, February 17, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, March 24, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, March 31, 2019Efsa Cup (tevens klubwedstrijd EFSA)Scheveningen (Superprestige)
Sunday, March 31, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, April 07, 2019e selectie Boot ( Sport.V.NL.)Scheveningen
Saturday, April 13, 2019Le vedettes ( Tubertini)Blankenberge (Superprestige)
Saturday, April 20, 2019EspadoncupOostende (superprestige)
Sunday, April 28, 2019e selectie boot ( sport.viss.nl. )Scheveningen
Wednesday, May 01, 2019Noord Antwerps KampioenschapBergse Diepsluis
Saturday, May 04, 2019Platvis trofeeNieuwpoort ( Superprestige)
Sunday, May 05, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, May 12, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, May 19, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, May 25, 2019Robbyfish festivalBlankenberge (Superprestige)
Sunday, June 02, 2019e Selectie boot ( sport.viss.nl. )Scheveningen
Thursday, June 06, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Friday, June 07, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Saturday, June 08, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Saturday, June 08, 2019Dorade ChallangePornichet ( Frankrijk )
Sunday, June 09, 2019Meerlanden Boot. (Nationcup)Fehnmar - Duitsland
Sunday, June 09, 2019Dorade ChallangePornichet ( Frankrijk )
Saturday, June 15, 2019Noordzee trofeeNieuwpoort (Superprestige)
Saturday, August 17, 2019TongenfestivalBlankenberge (Superprestige)
Saturday, September 07, 2019VVBZ Cup ( nieuw)Nieuwpoort (Superprestige)
Monday, September 09, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Tuesday, September 10, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Wednesday, September 11, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Thursday, September 12, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Friday, September 13, 2019Eur Kamp. Boot ( EFSA)Weymouth
Saturday, September 21, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Sunday, September 22, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Monday, September 23, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Tuesday, September 24, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Wednesday, September 25, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Thursday, September 26, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Friday, September 27, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Saturday, September 28, 2019W.K. BootGallipoli (Italie)
Sunday, September 29, 2019e Clubwedstrijd EdelkaperNeeltje Jans
Saturday, October 05, 2019Newport fishing CupNieuwpoort (Superprestige)
Sunday, October 06, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, October 06, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Monday, October 07, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Tuesday, October 08, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Wednesday, October 09, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Thursday, October 10, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Friday, October 11, 2019WIBAC Boot challangeWeymouth ( U.K.)
Sunday, October 13, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, October 27, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, November 02, 2019Gulle FestivalBlankenberge (Superprestige)
Sunday, November 03, 2019e Topcompetitie Boot.Neeltje Jans
Sunday, November 10, 2019e Clubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, November 16, 2019EVZ trofeeBlankenberge (Superprestige)
Sunday, November 17, 2019e Klubwedstrijd EFSAScheveningen
Sunday, November 24, 2019Vleeswedstrijd EdelkarperBergse Diepsluis
Sunday, December 01, 2019e Topcompetitie BootNeeltje Jans
Sunday, December 08, 2019e Topcompetitie BootVlissingen
Sunday, December 15, 2019e Clubwedstrijd Edelkarper Neeltje Jans

 

Verloop Competitie 2019

KlasseringNaamW1W2W3W4W5W6W7W8totaalVangstpnt
1Sjaak Verburg3211420809
2Wil Franken5311522960
3John Soederhuijssen121002514325
4Lennart Fokke1134512150
5Piet Buijk3123613969
6Louis van Bommel121003611819
7Mark van Wanrooij410021721508
8Pim Troost4133717970
9Chris van de Vreede100142714982
10Flip Wouts234279711
11Jan Schoonen310014816787
12Geert de Bruyn510021816287
13Hans Lodewijkx100332815300
14Adrie Mariën234389882
15Joop Schik23410097225
16Arjan Stelwage2100441013996
17Leo Havermans4100341112702
18Kees Bulkmans524100112915
19Rien van Eekeren131001001043652
20Gerrit Koster510011001067814
21Hans de Vries410041001085064
22Albert Leeuwis10010021002028018
23Andre Verdonk31001001002031200
24Arne van de Broek1001001001003000
24Ernest Ripson1001001001003000
24Richard Wouterse1001001001003000
24Toon van Bladel1001001001003000
24Wil den Braber 1001001001003000