A+ A A-

 Wedstrijden Club Boot

duikcharter

 

WedstrijdDatumParcoursTijdenOpmerkingen
1Sunday, March 25, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
2Sunday, April 15, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
3Sunday, April 29, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
4Sunday, May 13, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
5Sunday, June 10, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
6Sunday, October 14, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
7Sunday, November 11, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00
Sunday, November 25, 2018Vleeswedstrijd Bergse Diepsluis8:00-16:00Leden & Introducees
8Sunday, December 02, 2018Neeltje-Jans8:00-16:00

 

Planning van Bootwedstrijden

Zwart = Clubwedstrijden Edelkarper

Blauw = Sportvisserij Nederlands

Groen = Festivals in België die meetellen voor de superprestige 2018 (buiten de data in 2017).

Oranje = buitenlandse wedstrijden en Festivals. 

 

DatumEvenementLocatie
Sunday, March 18, 2018EFSA BootcupScheveningen
Sunday, March 25, 20181 ste Klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, March 31, 2018EspadoncupOostende ( België )
Saturday, April 07, 2018Les vedettes TubertiniBlankenberge ( België )
Sunday, April 08, 20181ste selectie boot Sp.Visserij NederlandScheveningen
Sunday, April 15, 20182 de klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, April 22, 20182de selectie Boot Sp. Visserij NederlandScheveningen
Sunday, April 29, 20183 de klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Tuesday, May 01, 2018Noord Antwerps KampioenschapBergse Diepsluis
Saturday, May 05, 2018Platvis trofeeNieuwpoort ( België )
Sunday, May 06, 2018Uitwijk 1ste of 2de Selectie BootScheveningen
Thursday, May 10, 2018Friendshipcup EFSA BelgiëOostende ( België )
Thursday, May 10, 2018Meerlanden Boot. (Organisatie Nederland)Neeltje Jans
Friday, May 11, 2018Meerlanden Boot. (Organisatie Nederland)Neeltje Jans
Saturday, May 12, 2018Meerlanden Boot. (Organisatie Nederland)Neeltje Jans
Sunday, May 13, 2018Meerlanden Boot. (Organisatie Nederland)Neeltje Jans
Sunday, May 13, 20184 de Klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Saturday, May 19, 2018Dorade Challange ( vrij festival )Pornichet ( Frankrijk )
Sunday, May 20, 2018Dorade Challange ( vrij festival )Pornichet ( Frankrijk )
Saturday, May 26, 2018Robbyfish festivalBlankenberge ( België )
Sunday, June 10, 20185 de Klubwedstrijd EdelkaperNeeltje Jans
Sunday, June 17, 2018Nederlands Kampioenschap bootNeeltje Jans
Saturday, June 23, 2018Noordzee trofeeNieuwpoort ( België )
Saturday, July 21, 2018Conger species ( alleen voor EFSA leden )Weymouth ( Engeland )
Sunday, July 22, 2018Conger species ( alleen voor EFSA leden )Weymouth ( Engeland )
Saturday, August 18, 2018TongenfestivalBlankenberge ( België )
Monday, September 03, 2018COBH sea angling festival ( vrij festival)Cobh ( Ierland )
Tuesday, September 04, 2018COBH sea angling festival ( vrij festival)Cobh ( Ierland )
Wednesday, September 05, 2018COBH sea angling festival ( vrij festival)Cobh ( Ierland )
Thursday, September 06, 2018COBH sea angling festival ( vrij festival)Cobh ( Ierland )
Friday, September 07, 2018COBH sea angling festival ( vrij festival)Cobh ( Ierland )
Saturday, September 15, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Sunday, September 16, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Monday, September 17, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Tuesday, September 18, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Wednesday, September 19, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Thursday, September 20, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Friday, September 21, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Saturday, September 22, 2018W.K. BootSetubal ( Portugal )
Saturday, October 06, 2018NewPort fishing cupNieuwpoort ( België )
Saturday, October 13, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Sunday, October 14, 20186 de klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, October 14, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Monday, October 15, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Monday, October 15, 2018WIBAC Boatangling Challange (vrij festivalWeymouth ( Engeland )
Tuesday, October 16, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Tuesday, October 16, 2018WIBAC Boatangling Challange (vrij festivalWeymouth ( Engeland )
Wednesday, October 17, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Wednesday, October 17, 2018WIBAC Boatangling Challange (vrij festivalWeymouth ( Engeland )
Thursday, October 18, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Thursday, October 18, 2018WIBAC Boatangling Challange (vrij festivalWeymouth ( Engeland )
Friday, October 19, 2018W.K. Clubs bootLivorno ( Italië )
Friday, October 19, 2018WIBAC Boatangling Challange (vrij festivalWeymouth ( Engeland )
Saturday, October 27, 2018North Sea FestivalOostende ( België )
Saturday, November 03, 2018GullefestivalBlankenberge ( België )
Sunday, November 04, 20181 ste dag topcompetitie bootNeeltje Jans ???
Sunday, November 11, 20187 de Klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, November 18, 20182 de dag topcompetitie bootNeeltje Jans ???
Saturday, November 24, 2018E.V.Z. TrofeeBlankenberge ( België )
Sunday, December 02, 20188 ste Klubwedstrijd EdelkarperNeeltje Jans
Sunday, December 09, 20183 de dag topcompetitie bootNeeltje Jans ???