logo HSV de Edelkarper

PAASWEDSTRIJD

Uitslag Paaswedstrijd 2017

Individuele Uitslag 2017

Ind Kl.Vak Kl.TRIO Kl.VakDeelnemerTrioVerenigingCmExGr. Vis
111A5Martin van de Drift3771240
211B44Tom van der Pol Trio 6 - T203401334
311C28Frank PeeneSPRO_2 - T173031333
422B45Jeffrey BoonmanWestkapelle1 - T7hsv westkapelle3341332
522A26Arjan RijnbergSPRO_2 - T17HSV de Edelkarper3281454
622C18Kees WestdorpGrauvell Trio 2 - T243021236
733C43Rob SmithHSV Westkapelle2961133
833B18Frank Dekkerteam P-line - T15hsv westkapelle2951331
933A6Kees Gillesen269940
1044C4Louis van BommelTeam Jurgers - T12HSV de Edelkarper280934
1144B30Emiel Leerbuch243936
1244A14Laurence PijnenGrauvell Trio 2 - T24180838
1355C13Jan StamSPRO_1 - T10HSV de Edelkarper2361032
1455B29Rico t MannetjeVercelli - T9201838
1555A1Rob BuijsMart Brouwers Zeevis Team 1 - T21HSV de Edelkarper176633
1666B12Mike Spee Groot-Rotterdam200751
1766C7Eli Bolleman189636
1866A10Piet VerhageWestkapelle - T16hsv westkapelle175836
1977B7Angelo HensenGrauvell Trio 2 - T241991028
2077C38John Muisteam P-line - T15hsv westkapelle185734
2177A22Maurits KeurZeevis Team de Makreel - T25160928
2288B20Marloes Donkers (D)Westkapelle - T16176937
2388C11Corne Danen172633
2488A38Andre BarendsenHSV Vlissingen 1 - T26HSV Vlissingen145628
2598B17KH ZijlHSV Vlissingen176832
2699C25Bernard BoschmaSea Hunter - T2HSV Vlissingen163729
2799A4Brian van de PloegGrauvell Trio 1 - T23144634
281010C33Hans UitzetterEGHV Goes162541
291010B9Federik Versluys (B)161728
301010A16Marijn GabriëlseWestkapelle - T13HSV Westkapelle139733
311110B41D FleurbaayHVKK161534
321111C3Hans WillemseMart Brouwers Zeevis Team 1 - T21HSV de Edelkarper155638
331110A19Jarno MinderhoutWestkapelle1 - T7hsv westkapelle139533
341212C31Danny SuijkerbuijkHSV de Edelkarper152533
351212B2Remco GeuzeSPRO_2 - T17HSV de Edelkarper147642
361212A7Marius ZuijdwegEGHV Goes132540
371313C42Kristiaan MinderhoudWestkapelle - T13HSV Westkapelle150633
381313B16Ron van Dorst141533
391313A44Ronald de KockTeam Jurgers - T12HSV de Edelkarper126433
401414C26Jeroen in den BoschONI Terneuzen137630
411414B10Armel SpeeRancar - T11Groot-Rotterdam119720
421414A24Ilonka Rijnberg (D)HSV de Edelkarper111722
431515C19Corné de RijderHSV Noord-Beveland134632
441514B28Corne Mol (J)HSV Westkapelle119534
451515A18Henk Vane92333
461616C20Bart van WuijckhuijseDe volle emmer - T14129633
471614B43Leon BoschmaSea Hunter - T2HSV Vlissingen119533
481616A39Hans de CaluweMart Brouwers Zeevis Team 2 - T22HSV de Edelkarper91340
491717C22Els Wouters (D)HSV Westkapelle123537
501717B21John SoederhuijsenTeam Jurgers - T12HSV de Edelkarper113527
511717A30Johan Romboutsteam P-line - T15hsv westkapelle86620
521818C5Arjan van MoortZeevis Team de Makreel - T25118436
531818B5Omer TanriovenMart Brouwers Zeevis Team 2 - T22HSV de Edelkarper110624
541818A29Kenny GeljonSea Hunter - T2HSV Vlissingen84435
551919C6Ivan GabrielseWestkapelle1 - T7hsv westkapelle113435
561919B23Jeroen den EngelsmanZeevis Team de Makreel - T25104431
571919A25John JanseHSV Middelburg72340
582020C40Peter OttenGrauvell Trio 1 - T23109433
592020B6Rick van GastelDe Streyenvissers 1 - T5De Streyenvissers101337
602020A17Corne BennaarsDe Streyenvissers71339
612121C35Klaas WinterVercelli - T9106534
622121B8Wilco KeurSPRO_1 - T10HSV de Edelkarper99531
632121A31Jan HennekamSPRO_1 - T10HSV de Edelkarper69328
642221B32Erik van SchiltDe Streyenvissers 2 - T6De Streyenvissers99435
652222C15Julian RijnhoutUltracast NL - T1996526
662222A43Pim TroostDe Zeenaald66330
672323B26Johnnij van SluijsHSV Westkapelle98529
682323C30Ricardo KalleRancar - T11Groot-Rotterdam95523
692323A40Pedro Verstraten (B)65235
702424B1Leon van WestenTeam Zeevissport - T4Vzw Zeevissport94333
712424C39Ruud van NoordTrio 6 - T2089333
722423A9Daan de JagerDe volle emmer - T1465234
732525B13Kristof Basselaere (B)93332
742525C8Martijn BastiaanseDe Streyenvissers 1 - T5De Streyenvissers76333
752525A15Marco van Vlimmeren HSV Steeds Groter63328
762626B3Jalle van de Water (B)92430
772625C29Jordy Suijkerbuijk (J)HSV de Edelkarper76328
782626A28Marco MolEurovissers60328
792726B39Mart BrouwersMart Brouwers Zeevis Team 1 - T21HSV de Edelkarper92337
802727C9Francis Danen (D)69330
812727A3Jibbe van der LindenDe Streyenvissers 1 - T5De Streyenvissers59233
822828B27Marc Verresen (B)-88425
832828C14Christel Verhage (D)Westkapelle - T16hsv westkapelle59324
842828A42Kees RijnhoutUltracast NL - T1958326
852929B14Janko de WitteWestkapelle - T13HSV Westkapelle75335
862929A33Arjan de BruineTeam Schouwen - T1HSV Oosterschelde56235
872929C45Roland MachielsenHSV West-Kapelle53229
883030B19Dirk Dierckx (B)Eurovissers71329
893030A13Sjaak de Bel55231
903030C44Edwin JongenelenSVV de Slufter48230
913131B24Toon de BruinTeam Stuc - T8Hv Vlissingen70327
923131A35Danny GoosenShimano - T1854320
933131C34Mischa RiticoDe Streyenvissers47228
943232B33Wim VuykEGHV68330
953231A32Johan vd HoogenGroot Rotterdam54231
963231C41Jan LiplijnTeam Stuc - T8Hv Vlissingen47228
973333B22Arjan GeelhoedUltracast NL - T1967329
983333A45Coen Craeye (B)51235
993331C23Alexander KrijnsenHSV Vlissingen 1 - T26HSV Vlissingen47225
1003434B4Patrick van SlotsTeam Schouwen - T1HSV Oosterschelde65324
1013434A12Kees LepoeterTeam Stuc - T8Hv Vlissingen49228
1023434C36Sjaak VerburgShimano - T1846231
1033535B40Rik van TilborgHSV de Edelkarper62234
1043535A27Bart van MeelDe Streyenvissers 2 - T6De Streyenvissers42226
1053535C32Piet de VliegerTeam Schouwen - T1HSV Oosterschelde31131
1063636B42Rob JoossenHSV Vlissingen 1 - T26HSV Vlissingen60329
1073636A11Dennis van der DriesTeam Zeevissport - T4Vzw Zeevissport34218
1083636C1Miranda Willemse (D)Mart Brouwers Zeevis Team 2 - T22HSV de Edelkarper28128
1093737B15Corne MiesGrauvell Trio 1 - T2354229
1103737A20Johan SetoeRancar - T11Groot-Rotterdam31131
1113737C24Frans van SluijsHSV Westkapelle26126
1123838B35Marijn KooleDe volle emmer - T1451228
1133838A37Sharona MolEurovissers18118
1143838C27Walter van Egeraat17117
1153939B34Wibo BooneShimano - T1847316
1163939A41Pedro van Sluijs (J)17117
1163938C10Flip WoutsDe Streyenvissers 2 - T6De Streyenvissers17117
1174040B37W FleurbaayHVKK45230
1184040A2Ben van Houten Trio 6 - T2016116
1194141B31Eddy op den BrouwOosterschelde Vissers37222
1204242B36Gerard OeleHSV de Krabbe22122
1214343B38Joep van Tilborg21121
1224444B25Leo KikBurgh Haamstede - T315115
1234545C37Danny de Vijnck000
1234545A8Filip Galens (B)Vercelli - T9000
1234545C16Jan OverbeekeTeam Zeevissport - T4Vzw Zeevissport000
1234545C17Nico van DongenBurgh Haamstede - T3000
1234545A34Petra vd Hoogen (D)Groot Rotterdam000
1234545A36Rinus VerseputBurgh Haamstede - T3000
1234545A23vrijeplaats000
1234545A21vrijeplaats000
1234545B11Vrijeplaats000
1234545C21Vrijeplaats000
1234545C12Vrijeplaats000
1234545C2Vrijeplaats000
Totaal aantal cm:13904
Totaal aantal vis:571
Grootste vis in cm:54

Trio+ Uitslag 2017

Kl.Trio Krps Kl.CmExGr. Vis
1Grauvell Trio 2 - T24136813038
Kees Westdorp23021236
Laurence Pijnen4180838
Angelo Hensen71991028
2SPRO_2 - T17157783354
Frank Peene13031333
Arjan Rijnberg23281454
Remco Geuze12147642
3team P-line - T15275662634
Frank Dekker32951331
John Muis7185734
Johan Rombouts1786620
4Westkapelle1 - T7315862235
Jeffrey Boonman23341332
Jarno Minderhout10139533
Ivan Gabrielse19113435
5Team Jurgers - T12345191834
Louis van Bommel4280934
Ronald de Kock13126433
John Soederhuijsen17113527
6Sea Hunter - T2413661635
Bernard Boschma9163729
Leon Boschma14119533
Kenny Geljon1884435
7Mart Brouwers Zeevis Team 1 - T21424231538
Rob Buijs5176633
Hans Willemse11155638
Mart Brouwers2692337
8Westkapelle - T16424102037
Piet Verhage6175836
Marloes Donkers (D)8176937
Christel Verhage (D)2859324
9Zeevis Team de Makreel - T25443821736
Maurits Keur7160928
Arjan van Moort18118436
Jeroen den Engelsman19104431
10SPRO_1 - T10474041832
Jan Stam52361032
Wilco Keur2199531
Jan Hennekam2169328
11Westkapelle - T13523641635
Marijn Gabriëlse10139733
Kristiaan Minderhoud13150633
Janko de Witte2975335
12Trio 6 - T20654451734
Tom van der Pol 13401334
Ruud van Noord2489333
Ben van Houten 4016116
13Grauvell Trio 1 - T23663071234
Brian van de Ploeg9144634
Peter Otten20109433
Corne Mies3754229
14Mart Brouwers Zeevis Team 2 - T22702291040
Hans de Caluwe1691340
Omer Tanrioven18110624
Miranda Willemse (D)3628128
15Vercelli - T9713071338
Rico t Mannetje5201838
Klaas Winter21106534
Filip Galens (B)45000
16De Streyenvissers 1 - T572236837
Rick van Gastel20101337
Martijn Bastiaanse2576333
Jibbe van der Linden2759233
17Rancar - T11742451331
Armel Spee14119720
Ricardo Kalle2395523
Johan Setoe3731131
18HSV Vlissingen 1 - T26752521129
Andre Barendsen8145628
Alexander Krijnsen3147225
Rob Joossen3660329
19De volle emmer - T14772451034
Bart van Wuijckhuijse16129633
Daan de Jager2365234
Marijn Koole3851228
20Ultracast NL - T19832211129
Julian Rijnhout2296526
Kees Rijnhout2858326
Arjan Geelhoed3367329
21De Streyenvissers 2 - T694158735
Erik van Schilt2199435
Bart van Meel3542226
Flip Wouts3817117
22Team Stuc - T896166728
Toon de Bruin3170327
Jan Liplijn3147228
Kees Lepoeter3449228
23Team Schouwen - T198152635
Arjan de Bruine2956235
Patrick van Slots3465324
Piet de Vlieger3531131
24Shimano - T18104147831
Danny Goosen3154320
Sjaak Verburg3446231
Wibo Boone3947316
25Team Zeevissport - T4105128533
Leon van Westen2494333
Dennis van der Dries3634218
Jan Overbeeke45000
26Burgh Haamstede - T313415115
Leo Kik4415115
Rinus Verseput45000
Nico van Dongen45000